BDR Re-action Tonic Professional

BDR Re-action Tonic Professional 100ml - kooriva ja taastava toimega toonik


Re-action Tonic Professional on ideaalne naha ettevalmistamiseks ja toetab dermatseutiliste aktiivainete imendumist nahka. Toode on väga tõhus ning seda on kerge kasutada. Sobib kõikidele nahatüüpidele. Kasutada võib aastaringselt, kaasa arvatud suvel. Pehme professionaalne toonik toidab, niisutab ja rahustab nahka. Kindlustab pehme kooriva toime, aitab eemaldada elutuid naharakke. Aitab nahal paremini omastada bdr-dermatseutikumide aktiivaineid. Sisaldab koostises aineid Sorbitol ja Butylenglycol, mis on aktiivainete kandjad ja aitavad kaasa epidermaalse barjääri läbimisele.

KASUTAMINE:

  • Kasutage Re-action toonikut kord päevas, nt. igal hommikul.
  • Masseerige toonik käte abil nahka.
  • Vältige tooniku sattumist limaskestadele, silma.
  • Toime intensiivistamiseks kasutage Re-action Tonic nahale kandmiseks puuvillapadjakest, nt. rasuse, ebapuhta või armilise naha korral.
  • Mitte kasutada toodet samal päeval kui kasutate Re-action Natural või Deep 10% kodutoodet.
  • Profiprotseduuri järgselt annab juhised terapeut lähtudes naha seisundist ning kasutatud happe pHst ja protsendist.
  • Samal päeval Re-action Tonic toodet kodus mitte kasutada.
  • NB! Oluline on toodet enne kasutamist korralikult loksutada.

BDR Re-action Tonic Professional - kooriva ja taastava toimega toonik 5x15ml


Re-action Tonic Professional on ideaalne naha ettevalmistamiseks ja toetab dermatseutiliste aktiivainete imendumist nahka. Toode on väga tõhus ning seda on kerge kasutada. Sobib kõikidele nahatüüpidele. Kasutada võib aastaringselt, k.a. suvel. Pehme professionaalne toonik toidab, niisutab ja rahustab nahka. Kindlustab pehme kooriva toime, aitab eemaldada elutuid naharakke. Aitab nahal paremini omastada bdr-dermatseutikumide aktiivaineid. Sisaldab koostises aineid Sorbitol ja Butylenglycol, mis on aktiivainete kandjad ja aitavad kaasa epidermaalse barjääri läbimisele.

KASUTAMINE:
Kasutage Re-action toonikut kord päevas, nt. igal hommikul. Masseerige toonik käte abil nahka. Vältige tooniku sattumist limaskestadele, silma. Toime intensiivistamiseks kasutage Re-action Tonic nahale kandmiseks puuvillapadjakest, nt. rasuse, ebapuhta või armilise naha korral. Mitte kasutada toodet samal päeval kui kasutate Re-action Natural või Deep 10% kodutoodet. Profiprotseduuri järgselt annab juhised terapeut lähtudes naha seisundist ning kasutatud happe pHst ja protsendist. Samal päeval Re-action Tonic toodet kodus mitte kasutada. NB! Oluline on toodet enne kasutamist korralikult loksutada.