Cryo21 tehnoloogia


Miks eelistada Cryo21 tehnoloogiat?                                               

1. Laialdane kasutusvaldkond

Cryo21 unikaalsus võrreldes teiste krüoteraapia seadmetega seisneb tema laias kasutusvaldkonnas.

Seadmel on programmid:

– rasvaladestuste lõhustamiseks (krüptolüüs);

– tselluliidiraviks;

– naha toonuse tõstmiseks,
kortsude vähendamiseks ja vananemisprotsesside pidurdamiseks;

lümfiringe parandamiseks, – erinevate naha probleemsete seisundute nagu nt. akne, tursed, kuperoosa jm. raviks;

– sporditraumad
e, liigesteprobleemide, lihaspingete leevendamiseks.

Samuti on Cryo21 eeliseks teiste krüptolüüsi seadmete ees
paindlikuses st teraapiat saab teha vastavalt vajadusele mistahes piirkonnale sh. põlvede ümbrus, seljal “sangad” jne.

Teraapiat saab teostada enamusele kehapiirkondadele.

2. Koheselt nähtavad ning püsivad tulemused Kliendid on rahul kuna näevad tulemusi koheselt ning tulemused on püsivad.

3. Turvaline ning lihtne kasutada.
Seadme põhikomponent on intelligentne konsool tarkvaraga, milles on üle 200 valmisprogrammi erinevate teraapiate jaoks. Lisaks võimalus koostada ise teraapiaprogramme vastavalt vajadusele.Tehnoloogia on läbinud kliinilised uuringud ning ohutustestid vastavalt Euroopa Liidus kehtivatele standarditele. Seadmega on kaasas täpsed protokollid ning teraapias kasutatav kosmeetika iga teraapia jaoks, et välistada kliendi kahjustamist.Miks Cryo21 krüolipolüüs on tõhus aga valutu?

Cryo21 krüptolüüs on manuaalne teraapia, kus intensiivse külmaga töötlemine on ühendatud töödeldava piirkonna lokaalse massaažiga. Viimane on vajalik, et seadme otsikuga jõuaks rasvkoele võimalikult lähedale.

Iga klient on erinev ja terapeut kohandab teraapia vastavalt kliendi vajadusele ja soovile ning keskendub konkreetsele soovitud kehapiirkonnale.


Mis toimub Cryo21 teraapiasenassi ajal?

Seansi alguses kantakse töödeldavale kehapiirkonnale spetsiaalset geeli, mille funktsioon on kaitsta nahka külmakahjustuste eest ning samuti aidata kaasa protsessi toimimisele. Geele on erinevate toimeainetega, terapeut valib igaks protseduuriks ja vastavalt kliendile sobiva kombinatsiooni.

Seejärel koosmõjus manuaalse massaažiga töödeldakse spetsiaalse külmaotsikuga nahaalust rasvkudet, et algatada apoptoos (loomulik rakusurm).
See tähendab, et loomuliku reaktsioonina ekstreemsele külmale rasvaraku kest puruneb ning rakk väljutab oma sisu.

Rasvaraku tühjenemine kestab protseduurijärgselt vähemalt 14 päeva, tavaliselt rohkem.
Rakukesta tühjenedes rakukest kristalliseerub ning väljub samuti organismist.

Cryo21 krüptolüüsi tulemusi on tavaliselt näha juba peale esimest seanssi. Nagu enamus teraapiaid, on ka Cryo21- teraapia kõige efektiivsem ja tulemused püsivad kui teraapiat teha kuurina.


Pinguldavad kehahooldused.

Protseduuri käigus kutsutakse naha päriskihis ehk dermises esile nn. termiline shokk. Nahaalused veresooned ning lümfiringe tõmbuvad külma mõjul kokku ning koheselt järgneva sooja mõjul jälle laienevad. Tekkib nö “pumbaefekt”,mis aktiveerib piirkonna verevarustust, naha loomulikku elastaani ning kollageeni tootmist ning viib välja jääkaineid. Tulemuseks on nooruslik ja elastne nahk pinguldavate protseduuri järgselt.

 

Tselluliidiravis kasutame ära samuti temperatuurierinevusest tekkinud verevarustuse ning lümfiringe aktiveerimise efekti. Probleemsest piirkonnast viiakse välja nii jääkained kui liigne kogunenud vedelik ilma sidekude kahjustamata.