TIENS Spiruliin

Kuniks silmad on terved, suudavad nad end ise puhastada, niisutada ja taastada. Silmad võivad aga muutuda punetavaks ja kuivaks või vastupidi – vesiseks. See on ebamugav ja võib viia ka tõsise silmahaiguse väljakujunemiseni. Lisaks hakkavad pärast 40. eluaastat ilmnema esimesed vananemise märgid.

Silmaläätse kõvenemise tõttu väheneb silmade kohandumisvõime. See protsess on paratamatu, kuid seda saab sobivate toimeainete abil edasi lükata.
Kõige olulisemat komponenti, goji-marju, on traditsioonilises Hiina meditsiinis aastatuhandeid kasutatud nende noorendava ja immuunsust tugevdavate omaduste tõttu. Hiinlased usuvad, et see imeline taim pikendab eluiga. Traditsioonilise Hiina meditsiini uskumuste kohaselt on goji-marjadel positiivne mõju ka maksale ja neerudele. Hiina meditsiinis on maks silmadega tihedalt seotud.


 

KOOSTIS:
Toidulisand sisaldab vitamiine (E, B2, beeta-karoteen), mineraale (seleen, tsink, vask), tugevaid antioksüdante (goji-marju, mustikat) taimeekstrakte (saialill)

Mustikaekstrakt - Mustikas on tugev antioksüdant ning rahustab silmi.

Saialilleekstraktist on kaasaegsed teadusuuringud avastanud mitmeid toimeaineid, mis võivad ennetada kuiva silma sündroomi ning konjunktiviiti.

Preparaat sisaldab ka vaske, seleeni ning vitamiine E ja B1.

 

Toiteväärtuselt on goji-marjad üheks toitvamaiks viljaks maailmas.

Goji-marjades on 18 erinevat aminohapet, C-vitamiini, B-grupi vitamiine, küllastumata rasvhappeid, mikro- ja makroelemente ning flavonoide.

Lisaks on goji-marjad looduslikuks zeaksantiini allikaks. Koos luteiini ning tuntud beeta-karoteeniga (provitamiiniga A) liigitatakse zeaksantiin karotenoidide rühma. Karotenoidid on looduslikud rasvlahustuvad taimepigmendid, mida inimorganism saab ainult välistest allikatest.
Meie enda organismil puudub võime karotenoide sünteesida. Luteiin ja zeaksantiin annavad paljudele taimedele – puu- ja köögiviljadele ning lilledele – nende oranžikaskollase värvuse.
Inimkehas on neil ainetel kaks olulist rolli: need neutraliseerivad vabu radikaale ning toimivad kahjulikku UV-kiirgust imava kollase filtrina. Need ained toimivad looduslike „päikeseprillidena“, kaitstes silma võrkkesta õrna keskosa – maakulat.


 

TOIME: Preparaadi toimeained parandavad nägemist,

- leevendavad silmade väsimust, kuiva silma sündroomi ja konjunktiviidi sümptomeid,

- võivad edasi lükata silmade vananemisprotsessi,

- vähendavad maakula ealise degeneratsiooni, kae ja pigmentoosse retiniidi riski.

 

MANUSTAMINE: 1 tablett kord päevas. Preparaat on eriti soovitatav inimestele, kes tunnevad ebamugavust pika arvuti taga töötamise, teleri vaatamise või lugemise tõttu.

Turuplats 5                         tel.+372 50 77918                           info@merkuroest.eu
Rakvere                                                                                       marjuleiman@gmail.com